درباره ما

فروشگاه اینترنتی مهستان

فروشگاه مهستان فعالیت خود را از سال 1395 در اصفهان شروع کرد و با تامین مستقیم و بدون واسطه کالاهای تخصصی مراقبتی پوست و مو فعالیت های خود را در بخش فروش عمده تقویت کرده و از سال 1401 با وارد شدن به حوزه دیجیتال اقدام به فروش کلی و جزئی کالاهای حوزه آرایشی و بهداشتی نمود از این جهت برای ایجاد اعتمادسازی برای مشتریانی که از سایر نقاط ایران تصمیم به خرید از فروشگاه اینترنتی مهستان را دارد مجوزات رسمی کشوری را اخذ نموده تا شما مشتری عزیز با خیال راحت و بدون کوچکترین دغدغه لذت شیرین خرید اینترنتی را تجربه نمایید.

چنانچه دارای پرسش در ذهن خود هستید میتوانید ابتدا با مراجعه به صفحه سوالات شما جواب سوال خود را پیدا کرده و در غیر اینصورت جهت ارتباط با ما میتوانید فرم انتهای این صفحه را تکمیل نمایید.

enamad 1 درباره ما

اینماد

نماد اعتماد الکترونیکی نشانه‌ای است که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران صادر شده و به عنوان تاییدیه به فروشگاه‌های اینترنتی داده می‌شود.

footer samandehi درباره ما

ساماندهی

این مجوز پس از احراز هویت مدیر یک سایت و بررسی محتوای آن توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر می گردد و جهت تایید محتوای فروشگاه میباشد.

majazi درباره ما

جواز کسب کشوری

این مجوز که از طرف اتاق اصناف کل کشور صادر میشود به معنای پروانه کسب وبسایت بوده که به وسیله این مجوز محصولات و برند خود را ثبت و قانونی کرده ایم.

زرین پال درباره ما

زرین پال

امنیت درگاه های پرداخت بانکی ما توسط شرکت زرین پال تضمین میگردد که استانداردهای لازم شبکه شتاب را داراست و میتوانید با خیال آسوده پرداخت اینترنتی انجام دهید.